Pramet Tools patří již od roku 1951 mezi nejvýznamnější zaměstnavatele na Šumpersku. Od roku 2014 působíme jakou součást uskupení Dormer Pramet. Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem řezných nástrojů s vyměnitelnými břitovými destičkami ze slinutých karbidů. Ty jsou vyráběny ve výrobním závodě Šumperk. Náš sortiment dále obsahuje širokou nabídku monolitních rotačních nástrojů, které jsou vyráběny v sesterském závodě v Sao Paulu, Brazílie. Ve svém oboru zaujímá uskupení Dormer Pramet vedoucí postavení na trhu, má zmíněné 2 výrobní jednotky, 30 přímých obchodních zastoupení, 5 tréninkových center a pokrývá svými aktivitami přes 100 zemí po celém světě. Ve společnosti Pramet Tools v Šumperku pracuje přes 600 zaměstnanců. Hlavním cílem společnosti je poskytnout zákazníkům ucelená, jednoduchá a všestranná řešení a být jim dlouhodobým a spolehlivým partnerem.

vyhlašuje výběrové řízení na pozici

Seřizovač pětiosých brusek

Vaše náplň práce zahrnuje:
  • seřizování CNC pětiosých brusek;
  • měření na Walter Hliscale a Walter Helicheck
  • přebrušování osových nástrojů (monolitní frézy a vrtáky)
  • možnost odborného zaškolení obsluhy CNC brusek a měřící techniky v Německu
Požadavky na Vás:
  • SŠ vzdělání technického směru;
  • uvítáme praxi s obsluhou a seřizováním brusek, případnou zkušenost s rotačními nástroji
  • využijete znalost PC - MS Office na uživatelské úrovni
  • znalost anglického jazyka je pro Vás výhodou
  • oceníme Vaši samostatnost, prostorovou představivost, pečlivost a otevřenost k dalšímu vzdělávání
Nabízíme Vám:
  • možnost se samostatně realizovat a prodat svou práci v prosperující nadnárodní společnosti
  • možnost využití svých komunikačních a organizačních dovedností při spolupráci se zahraničními kolegy
  • technické vybavení a zaškolení v zahraničí, vzdělávání v souladu s osobními i podnikovými potřebami
  • možnost využití profesních vědomostí a další odborný rozvoj
  • náborový příspěvek, mzdové ohodnocení a benefity v souladu s podnikovými pravidly
Místo výkonu práce
Šumperk
Možný nástup
ihned, případně dle vzájemné dohody
Pracovní smlouva
na dobu určitou, po zapracování možnost prodloužení na dobu neurčitou
Směnnost
pozice na směnný provoz

Písemné přihlášky s aktuálním životopisem doručte na personální oddělení nebo posílejte prostřednictvím odpovědního formuláře do 30.06.2018.

Kontaktní formulář

Zaujala Vás tato pozice? Pak neváhejte a napište nám.

vložit soubor:
+ přidat další soubory
Krok správným směrem