Pramet Tools patří již od roku 1951 mezi nejvýznamnější zaměstnavatele na Šumpersku. Od roku 2014 působíme jakou součást uskupení Dormer Pramet. Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem řezných nástrojů s vyměnitelnými břitovými destičkami ze slinutých karbidů. Ty jsou vyráběny ve výrobním závodě Šumperk. Náš sortiment dále obsahuje širokou nabídku monolitních rotačních nástrojů, které jsou vyráběny v sesterském závodě v Sao Paulu, Brazílie. Ve svém oboru zaujímá uskupení Dormer Pramet vedoucí postavení na trhu, má zmíněné 2 výrobní jednotky, 30 přímých obchodních zastoupení, 5 tréninkových center a pokrývá svými aktivitami přes 100 zemí po celém světě. Ve společnosti Pramet Tools v Šumperku pracuje přes 600 zaměstnanců. Hlavním cílem společnosti je poskytnout zákazníkům ucelená, jednoduchá a všestranná řešení a být jim dlouhodobým a spolehlivým partnerem.

vyhlašuje výběrové řízení na pozici

Seřizovač - obsluha CNC strojů

Vaše náplň práce zahrnuje:
  • obsluhu a seřizování CNC strojů
  • spolupráci s kontrolou kvality, technologem, programátory a dalšími kolegy
Požadavky na Vás:
  • SŠ vzdělání nebo vyučení ve strojírenském oboru
  • uvítáme praxi s obsluhou CNC strojů
  • využijete znalost PC - MS Office na uživatelské úrovni i anglického jazyka
  • oceníme Vaši samostatnost, technické myšlení, pečlivost a otevřenost k získávání nových informací
Nabízíme Vám:
  • možnost se realizovat a prodat svou práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • technické vybavení a zaškolení, vzdělávání v souladu s osobními i podnikovými potřebami
  • možnost využití profesních vědomostí a další odborný rozvoj
  • odpovídající platové ohodnocení a benefity v souladu s podnikovými pravidly
Místo výkonu práce
Šumperk
Možný nástup
ihned, případně dle vzájemné domluvy
Pracovní smlouva
na dobu určitou, po zapracování možnost prodloužení na dobu neurčitou
Směnnost
nepřetržitý provoz

Písemné přihlášky s aktuálním životopisem doručte na personální oddělení nebo posílejte prostřednictvím odpovědního formuláře do 30.06.2018.

Kontaktní formulář

Zaujala Vás tato pozice? Pak neváhejte a napište nám.

vložit soubor:
+ přidat další soubory
Krok správným směrem